NABOJI ZA ZRAČNO PUŠKO RAPID ACTION 500WPRA45 4,5MM
KALIBER: .177  4,5MM
TEŽA 0,48G
KOLIČINA 500 KOSOV
Naboji za zračno puško z ravno glavo, namenjeni napredni rabi.
Sorodni izdelki
    -8%
    ZRAČNA PUŠKA HAMMERLI HUNTER FORCE 600 COMBO
    Stara cena z DDV:
    Akcijska cena z DDV:
    Najnižja cena v 30 dneh
    -8%
    IZDELEK MESECA! ZRAČNA PIŠTOLA UMAREX GLOCK 17 CO2 4,5MM
    Stara cena z DDV:
    Akcijska cena z DDV:
    Najnižja cena v 30 dneh
    ZRAČNA PIŠTOLA UMAREX LEGENDS P08 NBB CO2 4,5MM
    Cena z DDV:
    ZRAČNA PIŠTOLA UMAREX CP BERETTA APX CO2 4,5MM
    Cena z DDV:
    CO2 BOMBICA SWISS ARMS SUPREME 12G 10 + 1 GRATIS
    CO2 bombice Swiss Arms so nepogrešljiv del vseh CO2 pištol. Primerne so tako za 6mm airsoft pištole kot tudi 4,5mm zračno orožje.
    ZRAČNA PIŠTOLA PROIZVAJALCA SWISS ARMS PT92 CO2 4,5MM
    Zračna pištola priznanega proizvajalca Swiss Arms bo presegla vaša pričakovanja.
    ZRAČNA PIŠTOLA WALTHER PDP COMPACT  4 / 4,5mm / BB 3J
    Walther PDP Compact 4" je zmogljiva in zanesljiva CO2 pištola, zasnovana za streljanje jeklenih BB krogel kalibra 4,5 mm.
    ZRAČNA PIŠTOLA UMAREX WALTHER P38 4.5 MM